hit tracker

Bayer Full Moja Mała Blondyneczko Tekst


Bayer Full Moja Mała Blondyneczko to jeden z najbardziej znanych utworów zespołu Bayer Full. Tekst został napisany przez Krzysztofa Wilczka i jest to jeden z najbardziej popularnych utworów disco polo.

Utwór składa się z wersji polskiej i angielskiej, które różnią się między sobą pod względem języka. Tekst polskiej wersji jest bardziej poetycki i składa się z 10 zwrotek.

Pierwsza zwrotka zaczyna się od słów: "Moje Małe Blondyneczko, Kocham Cię bardzo". W tej zwrotce twórca opisuje swoją miłość do osoby obiektu uczuć.

Druga zwrotka napisana jest w trzeciej osobie liczby pojedynczej i opisuje szczęśliwy związek pomiędzy dwojgiem miłośników. Tekst mówi o tym, że miłość jest najważniejsza, a nawet jeśli będą mieć problemy, to one ich nie rozdzielą.

Trzecia zwrotka opisuje wspólne wycieczki i podróże, które para odbywa wspólnie. Twórca tekstu opisuje, jak podróże przybliżają ich do siebie i wzmacniają ich uczucia.

Czwarta zwrotka opisuje szczęśliwe chwile, które para spędza razem. Wspomina ona o zabawie, śmiechu i swobodnym życiu. Tekst uświadamia, że prawdziwa miłość może być bardzo szczęśliwa.

Piąta zwrotka jest bardziej optymistyczna niż poprzednie. Tekst mówi o tym, że nawet jeśli para będzie miała problemy, to ich miłość ich przetrwa. Pogrążony w miłości twórca tekstu wierzy, że ich miłość przetrwa wszystko.

Szósta zwrotka jest bardziej poetycka i przypomina, że miłość jest jak piękna melodia, która trwa wiecznie. Tekst mówi o tym, że miłość może być wieczna i może przetrwać wszystko.

Siódma zwrotka jest bardzo optymistyczna i mówi o tym, że para będzie szczęśliwa, jeśli będą trwać w tej szczęśliwej miłości. Tekst mówi, że nawet jeśli pojawią się problemy, to miłość może je pr

Bayer Full - Blondyneczka (wersja 1995)

Bayer Full Moja Mała Blondyneczko Tekst. "Blondyneczka" w nowej wersji, pochodzi z płyty "Złote przeboje", za którą otrzymaliśmy w 1995 roku "Złotą Płytę" od firmy fonograficznej Omega Music. bayerfull.pl facebook.pl/bayerfull Kontakt: [email protected], 601-664-043 Od tylu dni, nie...

Bayer Full - Blondyneczka tekst piosenki - Teksciory.pl

ising.pl

Source: 2aKVFSEx0se-QM

Bayer Full - Blondyneczka (Lyric Video 1992) - YouTube

Source: youtube.com

Moja mała blondyneczka - YouTube

Source: youtube.com

Jak dobrze znasz hity Bayer Full? Najwięksi fani będą mieli problem z  trzecim pytaniem [QUIZ]

Source: Plejada

Blondyneczka 2018 (Rock'n'Roll Version) - Bayer Full | Shazam

Source: Shazam

Moja mała blondyneczka - YouTube

Source: youtube.com

BLONDYNECZKA (Bayer Full) - Piano Keyboard Tutorial - YouTube

Source: youtube.com

Blondyneczka - Bayer Full - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Bayer Full - Blondyneczka (Lyric Video 1992) - YouTube

Source: youtube.com

BAYER FULL - MOJA MUZYKA - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Bayer Full - Kiedy masz (1993) - YouTube

Source: youtube.com

1D - Blondyneczka - Bayer Full - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Bayer Full - Moja mała blondyneczka (TVP) | Disco-Polo.info

Source: disco-polo.info

Bayer Full - Twoje radio jest OK - YouTube

Source: youtube.com

Bayer Full - Moja mała blondyneczko

Jeden z hitów muzycznych grupy Bayer Full. Ciekawostką jest to, że grupa ta troszkę zapomniana w Polsce wciąż ma ogromną popularność w Japonii !

Bayer Full Moja Mala Blondyneczko

Od tylu dni , nie widziałem cię Zostały mi , smutne listy twe W których piszesz mi , jak ci bardzo źle Jak chciałabyś , znowu ujrzeć mnie Moja mała blondyneczko , czy ty o tym wiesz Tyle razy cię spotykam , w każdym moim śnie 2x Lecz mi ,...

Bayer Full - Blondyneczka (Lyric Video 1992)

Koncerty - 601 664 043 facebook.com/bayerfull // bayerfull.pl Od tylu dni, nie widziałem cię, zostały mi smutne listy twe, w których piszesz mi, jak ci bardzo źle, jak chciałabyś znowu ujrzeć mnie. Moja mała blondyneczko czy ty o tym...