hit tracker

Bonnie Tyler Holding Out For A Hero Tekst


Bonnie Tyler Holding Out For A Hero to utwór w wykonaniu Bonnie Tyler, który pochodzi z jej albumu "Ravishing - The Best of Bonnie Tyler". Utwór ten napisany został przez Jima Steina i Deanem Pitchfordem.

Utwór przedstawia postać, która poszukuje bohatera. W tym celu opisuje, czego szuka: silniejszego człowieka, który może dać jej wsparcie i zmienić jej życie. W utworze słychać też słowa pełne nadziei, że wszystko się uda i że znajdzie tego, na którego czeka.

Utwór ten został wydany w 1984 roku i od tego czasu uznawany jest za jeden z najbardziej kultowych utworów Bonnie Tyler. Utwór doczekał się szeregu coverów w wykonaniu innych artystów, takich jak Ella Henderson, Jennifer Saunders, czy Miley Cyrus.

Utwór składa się z trzech części. W pierwszej części Bonnie opisuje, czego szuka: silniejszego człowieka, który może dać jej wsparcie i zmienić jej życie. W drugiej części utworu następuje refren, który jest powtarzany wielokrotnie w całym utworze. W trzeciej części Bonnie wzywa swojego bohatera do zmiany jej życia.

Utwór charakteryzuje się mieszanką rocka i popu, który tworzy nastrojowy, ponury i mroczny klimat, który odzwierciedla stan ducha bohaterki. Utwór jest zarówno mocny i zdecydowany, jak i delikatny i subtelny.

Bonnie Tyler Holding Out For A Hero to utwór, który porusza serca. Jego słowa pełne nadziei, że kiedyś znajdzie się bohater, który zmieni jej życie, są czymś, co wszyscy możemy odnaleźć w sobie.

Utwór ten, zarówno w oryginale Bonnie Tyler jak i w licznych coverach, pozostaje jednym z najbardziej kultowych utworów w historii muzyki.

Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero (Lyrics)

Bonnie Tyler Holding Out For A Hero Tekst. Support The Channel - buymeacoffee.com/YoungPilgrim

2

Bonnie Tyler - Holding Out for a Hero (Official Lyric Video) - YouTube

Source: YouTube

Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero (Lyrics) - YouTube

Source: youtube.com

BONNIE TYLER = SECRET.. LP HOLDING OUT FOR A HERO 13573039807 -  Sklepy, Opinie, Ceny w Allegro.pl

Source: allegro.pl

Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero (Shrek 2 Orig) - Pobierz pdf z  Docer.pl

Source: docer.pl

Heaven & Hell: Amazon.pl: Płyty CD i winylowe

Source: Amazon.pl

Holding Out for a Hero: Very Best : Bonnie Tyler: Amazon.pl: Książki

Source: Amazon.pl

BONNIE TYLER: HOLDING OUT FOR A HERO VERY BEST OF - 6725729328 - oficjalne  archiwum Allegro

Source: Allegro

Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero [Top Of The Pops 1985] - YouTube

Source: youtube.com

BONNIE TYLER: HOLDING OUT FOR A HERO VERY BEST OF - 6725729328 - oficjalne  archiwum Allegro

Source: Allegro

Holding Out For A Hero - Bonnie Tyler 7" 45: Amazon.pl: Płyty CD i winylowe

Source: amazon.pl

Bonnie Tyler – If You Were a Woman (And I Was a Man) Lyrics | Genius Lyrics

Source: genius.com

Bonnie Tyler - Holding out for a hero (Lyrics on screen)

Hello viewers :), this is another lyrics-video made by me and this time I chose the powerful song "Holding out for a hero" sung by Bonnie Tyler and published as single in 1984. I decided for that song because my parents like it very much and so I...

Bonnie Tyler - I need a Hero (Lyrics)

Bonnie Tyler - I need a hero. Music rights: "Bonnie Tyler-Holding Out for a Hero", music is owned by SME. Lyrics: Where have all the good men gone And where are all the gods? Where's the street-wise Hercules To fight the rising odds? Isn't there...

Bonnie Tyler - Holding Out for a Hero (Official Lyric Video)

Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero (Official Lyric Video) Stream Bonnie Tyler here: bonnietyler.lnk.to/Streaming Subscribe to the Bonnie Tyler YouTube Channel: bonnietyler.lnk.to/YTSubscribe WATCH TOTAL ECLIPSE OF THE HEART MUSIC VIDEO ► ...