hit tracker

Green Day Boulevard Of Broken Dreams Tekst


Piosenka „Boulevard Of Broken Dreams” zespołu Green Day to jedna z ich najbardziej znanych i uwielbianych piosenek. Tekst opowiada o samotności i stracie, które często towarzyszą życiu każdego człowieka. Tekst nie tylko jest refleksyjny, ale też dodaje nadziei i wiary w to, że jest jakiś sposób na wyjście z trudnych sytuacji. Tekst piosenki Green Day „Boulevard Of Broken Dreams” składa się z pięciu części, które opowiadają o trudnych wyborach i samotnych drogach, które każdy z nas musi podjąć.

Tekst utworu

Pierwsza część tekstu opisuje samotność i zagubienie, jakie czuje narrator. Opisuje jak wygląda jego codzienne życie: „Czasami wszystko, co chcę, to mieć kogoś, kto by mnie wspierał, ale teraz jestem sam na tym Boulevard of Broken Dreams”. Wyraża też swoje pragnienie, by ktoś go zrozumiał i wesprzął w trudnych chwilach: „Chciałbym, żeby ktoś mnie zrozumiał i zatrzymał, gdy znowu zmierzam w złym kierunku”.

Druga część tekstu opisuje narratorem na jego drodze. Mówi o jego samotnym życiu i trudnych wyborach, które musi podjąć: „Przez cały dzień przesuwam się w mroku, a nocą próbuję odzyskać siły”. Narrator opisuje również swoje uczucia, których doświadcza na swojej samotnej drodze: „Szukam tam, gdzie nie ma śladów, bo wiem, że nikt mnie nie znajdzie”.

Trzecia część tekstu skupia się na codziennych trudnościach. Narrator opisuje, jak trudno jest zmienić swoje życie na lepsze i jak trudno jest znaleźć w sobie siłę, by to zrobić: „Jestem wyczerpany emocjonalnie, bo wszystko, czego chcę, to poczuć się lepiej”. Wskazuje też na to, że czasem trzeba się pogodzić z tym, co się ma i przyjąć swoje życie takim, jakie jest: „I wiem, że muszę zaakceptować to, że nie mogę zmienić tego, co mam”.

Czwarta część utworu skupia się na samotności i nadziei. Narrator wyraża swoje pragnienie,

Boulevard of Broken Dreams - Green Day (Lyrics) [EXPLICIT VERSION]

Green Day Boulevard Of Broken Dreams Tekst.

2

Green Day - Boulevard of Broken Dreams - plakat artystyczny z czarną  piosenką - rozmiar A4 : Amazon.pl: Dom i kuchnia

Source: amazon.pl

Green Day - Boulevard of Broken Dreams [Tłumaczenie PL] - YouTube

Source: youtube.com

GvsQkZ4QYdb0rM

Source: 2

Drummer Academy - Łukasz Barański - Green Day - Boulevard Of Broken Dreams  - DRUM COVER - YouTube

Source: youtube.com

Green Day - Boulevard Of Broken Dreams

Source: Tekste Shqip

Green Day- Boulevard of Broken Dreams-- Maxi CD - 8558516686 - oficjalne  archiwum Allegro

Source: Allegro

Green Day - Boulevard of Broken Dreams (Lyrics) - YouTube

Source: youtube.com

Green Day- Boulevard of Broken Dreams-- Maxi CD - 8558516686 - oficjalne  archiwum Allegro

Source: Allegro

Green Day - Boulevard Of The Broken Dreams - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: Docer

Green Day - Boulevard of Broken Dreams (Lyrics)

🎵 Green Day - Boulevard of Broken Dreams (Lyrics) ⏬ Download / Stream: apple.co/2POdEpw 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 👉 Green Day: greenday.com/ facebook.com/GreenDay twitter.com/greenday ...

Green Day -Boulevard of Broken Dreams lyrics

Green day-Boulevard of broken dreams lyrics

Enjoy!!!!!!!!!