hit tracker

James Arthur Say You Won T Let Go Tekstowo


James Arthur „Say You Won't Let Go” to angielska piosenka, która ukazała się 9 września 2016 roku. Napisana przez Steve'a Maca i Johna Ryan'a, jest to drugi singel z solowego albumu artysty zatytułowanego „Back from the Edge”. Tekst piosenki opowiada o miłości, która jest wyjątkowa, a także o zobowiązaniu, jakie ma do tego uczucia.

Tekst zaczyna się od opisu sytuacji, w której wokalista zastanawia się, czy jego miłość do tej osoby będzie trwać wiecznie. W dalszej części piosenki artysta nawołuje do pozostania razem i obiecuje, że nigdy nie odejdzie.

Refren piosenki brzmi: „I won't let you go/ Never/ No, no, no/ I won't let you go/ I won't let you slip away/ No, no, no.” W tłumaczeniu na język polski brzmi on: „Nie pozwolę ci odejść/ Nigdy/ Nie, nie, nie/ Nie pozwolę ci odejść/ Nie pozwolę ci odejść z mojego życia/ Nie, nie, nie.”

W piosence znajdują się również inne ciekawe fragmenty, takie jak: „I'm so high, I do not know what to do/ I'm so high, I'm so high, I'm so high/ But I'm scared to fly away/ I'm scared to fly away”, co w tłumaczeniu oznacza: „Jestem tak wzruszony, że nie wiem, co mam robić/ Jestem tak wzruszony, tak wzruszony, tak wzruszony/ Ale boję się odlecieć/ Boję się odlecieć”.

Piosenka napisana jest w formie ballady, a jej główne instrumenty to: gitara akustyczna, klawisze i perkusja. Muzyka jest zdominowana przez lekki rytm akustycznej gitary, który tworzy spokojny, ale wciągający klimat. Piosenka zawiera również wokalne harmonie, które wzmacniają emocje wyrażane w tekście.

„Say You Won't Let Go” odniosła duży sukces komercyjny, uzyskując status platynowej płyty w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii. Piosenka osiągnęła również wysokie miejsca na listach przebojów w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i innych krajach.

Jeśli chcesz nauczyć się tej piosenki, poniżej znajduje się krótka instrukcja: