hit tracker

Linkin Park What I Ve Done Tekst


Linkin Park to amerykański zespół nu metalowy, założony w 1996 roku w Kalifornii. Jeden z ich najbardziej znanych utworów to „What I’ve Done”, który został wydany w 2007 roku jako pierwszy singel ich czwartego albumu „Minutes to Midnight”. Tekst tej piosenki jest oskarżeniem człowieka o popełnienie złych czynów i przyznaniu się do winy.

Tekst utworu zaczyna się od słów „In this farewell/There’s no blood, there’s no alibi”. Autorzy chcą wyrazić w ten sposób, że człowiek przyznaje się do swoich czynów, których nie można ukryć ani wprowadzić w błąd. W następnym wersie śpiewa „Cause I’ve drawn regret/ From the truth of a thousand lies”. Oznacza to, że człowiek jest świadomy swoich czynów i ponosi za nie odpowiedzialność.

W następnym wersie słowa „So let mercy come/ And wash away/ What I’ve done” wskazują, że człowiek prosi, aby Boża łaska i miłosierdzie oczyściły go z jego win i złych czynów. Tekst utworu mówi o przyznaniu się do winy, ale także o nadziei na przebaczenie i wybaczenie. W kolejnym wersie śpiewa „I’ll face myself/ To cross out what I’ve become/ Erase myself/ And let go of what I’ve done”. Oznacza to, że człowiek przyznaje się do swoich czynów i jest gotowy do tego, aby je zapomnieć i zacząć od nowa.

Kolejny wers „Forgiveness/Something I’ll never find” wskazuje, że człowiek wie, że prawdopodobnie nigdy nie znajdzie wybaczenia. W końcowych słowach utworu „What I’ve done” autorzy pragną zaznaczyć, że człowiek jest gotowy ponieść konsekwencje swoich czynów i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Chcą także wyrazić, że jest gotowy na odpowiedzialność i do przyznania się do winy.

Tekst utworu „What I’ve Done” jest bardzo mocnym i wymownym przesłaniem. Autorzy chcą nam dać do zrozumienia, że człowiek powinien wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i przyznać się do winy. Tekst zawiera także element nadziei, który sugeruje, że wszystko może być jeszcze naprawione, jeśli człowiek b

What I've Done - Linkin Park (Lyrics)

Linkin Park What I Ve Done Tekst. Band: Linkin Park Album: Minutes To Midnight Song: What I've Done Lyrics: In this farewell There's no blood There's no alibi 'Cause I've drawn regret From the truth Of a thousand lies [Pre-Chorus:] So let mercy come And wash...

LINKIN PARK - WHAT I'VE DONE (3 TR. SINGLE) * 2007 - 8644291357 - oficjalne archiwum Allegro

LinkinParkWallpapers #LinkinPark | Linkin park, Linkin park chester, Linkin  park wallpaper

Source: Pinterest

Linkin Park - What I've Done - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: Docer

7zdiSIlwpfyg8M

Source: 2

LINKIN PARK Road To Revolution CD + DVD IDEAL NM 13573936616 - Sklepy,  Opinie, Ceny w Allegro.pl

Source: Allegro

LINKIN PARK: MINUTES TO MIDNIGHT (PICTURE) (WINYL) - 10976497350 -  oficjalne archiwum Allegro

Source: Allegro

LINKIN PARK: MINUTES TO MIDNIGHT CD 11248224706 - Sklepy, Opinie, Ceny w  Allegro.pl

Source: allegro.pl

LINKIN PARK Road To Revolution Live CD + DVD COMBO 12633354407 - Sklepy,  Opinie, Ceny w Allegro.pl

Source: Allegro

What I've Done - Linkin Park (Easy Guitar Chords Tutorial with Lyrics) -  YouTube

Source: youtube.com

Linkin Park - In The End - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki, teledysk  na Tekstowo.pl - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Linkin Park - What I've Done [Lyrics on screen] HD

Song: What I've Done Album: Minutes To Midnight Follow me on Twitter: twitter.com/MatejaLazin

Linkin Park - What I've Done Napisy PL

Wykonane przez DarkBullet.

Linkin Park - What I've Done (tekst)

Lyrics; Mike Shinoda, Chester Bennington Artist; Linkin Park Year; 2007 Album; Minutes To Midnight