hit tracker

Lxxx Liceum Ogólnokształcące Im Leopolda Staffa


Liceum Ogólnokształcące Im Leopolda Staffa jest szkołą średnią zlokalizowaną w Warszawie. Uczy się w niej około 800 uczniów w wieku od 14 do 19 lat. Uczy się tam przedmiotów ogólnych takich jak język polski, matematyka, języki obce, przedmioty społeczne i przyrodnicze oraz przedmioty zawodowe.

Szkoła oferuje rozszerzone programy z zakresu matematyki, fizyki, chemii, biologii, informatyki i języków obcych. Uczniowie mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach artystycznych.

Liceum Ogólnokształcące Im Leopolda Staffa posiada własny pracowniczy zespół nauczycieli. Większość z nich to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie zajęć. Zespołowi towarzyszy również kilku asystentów nauczycieli, którzy wspierają nauczycieli w prowadzeniu zajęć i udzielaniu wsparcia uczniom.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Im Leopolda Staffa mają dostęp do szerokiego wyboru zajęć pozalekcyjnych. Należą do nich między innymi warsztaty, wykłady, konkursy, wycieczki, spotkania z przedstawicielami różnych instytucji i organizacji, a także konferencje.

Szkoła ma własny wydział doradztwa zawodowego, który zajmuje się pomocą uczniom w planowaniu ich kariery zawodowej po ukończeniu szkoły. Uczniowie mogą uzyskać porady i informacje na temat różnych możliwości kształcenia i szkoleń, a także dostęp do materiałów edukacyjnych i informacji o rynku pracy.

Liceum Ogólnokształcące Im Leopolda Staffa oferuje również szeroki wybór zajęć sportowych. Uczniowie mają dostęp do boisk do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i innych dyscyplin sportowych. Są również organizowane wyjazdy i wycieczki sportowe.

Szkoła posiada również bogatą bibliotekę, która jest dostępna dla uczniów i nauczycieli. Uczniowie mają dostęp do książek, czasopism, artykułów i innych materiał

You might also like:

Zuzia opowiada o liceum

Lxxx Liceum Ogólnokształcące Im Leopolda Staffa. Zuzia, uczennica klasy drugiej, opowiada o nauce w naszym liceum. Dlaczego warto wybrać LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa?

LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa - YouTube

LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa

Nasza animowana seria - tym razem króciutko o naszym liceum.

LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa

Studniówka 2023 XX Liceum Ogólnokształcącego im. Leopolda Staffa