hit tracker

O Kobiecie O Mężczyźnie Zbigniew Lew Starowicz


Zbigniew Lew-Starowicz jest jednym z najbardziej znanych psychoanalityków w Polsce. Jego książka „O Kobiecie, O Mężczyźnie” jest jednym z najbardziej popularnych dzieł na temat psychoanalizy, seksu i miłości. Książka składa się z pięciu części: „Wychowanie i wyobraźnia”, „Kobieta jako obiekt pożądania”, „Kobieta i mężczyzna”, „Kobieta i seksualność” oraz „Miłość i małżeństwo”. Jest to doskonała okazja, by przyjrzeć się bliżej wyobrażeniom i stereotypom, jakie wykształciły się w naszej kulturze na temat roli mężczyzny i kobiety.

Lew-Starowicz zaczyna od tego, że uważa, że mężczyzna i kobieta są od siebie różni i są wyraźnie określone role społeczne, które powinny być przestrzegane. Mówi również, że mężczyźni i kobiety są równi, ale mają inne cechy, które determinują ich role społeczne.

Lew-Starowicz wyraża również swoje stanowisko w kwestii seksualności i miłości. Uważa, że seksualność nie jest tylko związana z pożądaniem, ale także z wyrażaniem uczuć, tworzeniem więzi i akceptacją. Mówi również, że miłość jest najważniejszym elementem związku między mężczyzną a kobietą.

Lew-Starowicz kładzie również nacisk na wychowanie i wyobraźnię. Uważa, że wychowanie jest bardzo ważne dla rozwoju prawidłowych relacji między mężczyzną a kobietą. Mówi również, że wyobraźnia jest ważna dla rozwoju prawdziwej miłości.

Lew-Starowicz zwraca również uwagę na kobiety jako obiekty pożądania. Uważa, że mężczyźni i kobiety powinni się szanować i akceptować, a pożądanie powinno być wyrażane w wyważony sposób.

Książka „O Kobiecie, O Mężczyźnie” Lew-Starowicza jest doskonałą okazją do przyjrzenia się bliżej wyobra

Zbigniew Lew - Starowicz O kobiecie.

O Kobiecie O Mężczyźnie Zbigniew Lew Starowicz. Przedstawiam wywiad rzekę ze Zbigniewem Lwem -Starowiczem "O kobiecie".

Lew - Starowicz o mężczyźnie - Krystyna Romanowska, Zbigniew Lew-Starowicz - książka

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz - Silne kobiety w związku

więcej na polskamowi.pl/ zdjęcia i montaż: Tomasz Naskręt rozmawiał; Andrzej Dybowski ++

Czego pragnie kobieta Spotkanie z prof. Z. Lwem-Starowiczem i Krystyną Romanowską

Gdyby kobiety zaczęły nagle otwarcie mówić o wszystkich swoich pragnieniach i potrzebach, u wielu mężczyzn powstałoby poczucie zagrożenia. Zwłaszcza w sferze seksualnej. Po co prowokować w imię feministycznego hasła: partnerstwo, mówimy prawdę i...

prof. Zbigniew Lew-Starowicz - Zdrada w związku

więcej na polskamowi.pl/ Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału. rozmawiał;Andrzej Dybowski ++ zdjęcia i montaż: Piotr Niciporuk