hit tracker

Philip Morris Polska Distribution Sp Z Oo


Firma Philip Morris Polska Distribution Sp z o.o. została założona w w Krakowie w 2013 roku jako część międzynarodowej sieci dystrybucji firmy Philip Morris International. Jest to lokalna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmuje się dystrybucją produktów tytoniowych i innych wyrobów w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma jest obecnie jednym z największych dystrybutorów produktów tytoniowych w Polsce.

Czym zajmuje się Philip Morris Polska?

Philip Morris Polska zajmuje się dystrybucją produktów tytoniowych i innych wyrobów, takich jak papierosy, tytoń, akcesoria tytoniowe, a także napoje bezalkoholowe i inne produkty. Firma współpracuje z producentami i dystrybutorami na rynku krajowym, aby oferować swoim klientom najlepsze produkty. Firma stawia sobie za cel oferowanie najwyższej jakości produktów i usług, aby zapewnić klientom wysoką satysfakcję.

Philip Morris Polska zapewnia również usługi logistyczne, w tym transport, magazynowanie i dystrybucję produktów. Firma współpracuje z sieciami sklepów detalicznych, aby zapewnić szybką i sprawną dystrybucję swoich produktów. Firma oferuje również usługi konsultingowe, aby pomagać klientom w zarządzaniu ich zakupami i zapewniać im wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży.

Firma jest zaangażowana w wiele inicjatyw społecznych, takich jak programy edukacyjne na temat zdrowia i bezpieczeństwa w zakresie produktów tytoniowych. Firma współpracuje również z organizacjami pozarządowymi, aby promować zrównoważone i odpowiedzialne praktyki w biznesie.

Jak Philip Morris Polska wspiera lokalne społeczności?

Philip Morris Polska stawia sobie za cel wspieranie lokalnych społeczności. Firma wspiera szereg inicjatyw, w tym programów edukacyjnych, projektów związanych z zatrudnieniem i innych projektów społecznych. Firma wspiera również kulturę i sztukę poprzez różne inicjatywy, w tym sponsoring wystaw i festiwali.

Firma wspiera również ochronę ś

Do rządowego programu podatkowego przystąpiło tylko sześć firm

Philip Morris Polska Distribution Sp Z Oo. Chociaż przepisy o Programie Współdziałania pomiędzy firmami i administracją skarbową obowiązują ponad 2,5 roku, przystąpiło do niego na razie jedynie 6 podmiotów. 3 z nich – w grudniu 2022 r. Wykaz firm jest jawny i znajduje się na gov.pl....

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie - Święto Izby 2016 r.

Jaka jest rola kobiet w Philip Morris Polska

Anita Rogalska, dyrektor Działu Kapitału Ludzkiego i Kultury Organizacyjnej w Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie: staramy się budować zróżnicowane zespoły i jesteśmy w czasie ogromnej transformacji w firmie. - Podjęliśmy się bardzo ambitnego...

EVENT - Philip Morris Polska

film production: AFMovies / Aleksander Rutkowski

Spotkanie jubileuszowe dla pracowników Philip Morris Polska

Spotkanie jubileuszowe dla pracowników Philip Morris Polska S.A. oraz Philip Morris Polska International Shared Center Service – 3.09.2011 r. – OPERA KRAKOWSKA – gala na 500 os.