hit tracker

Plan Dnia W Akademii Pana Kleksa


Akademia Pana Kleksa to jedna z najbardziej znanych i lubianych szkół w Polsce. Plan dnia w Akademii Pana Kleksa jest bardzo zróżnicowany i składa się z wielu interesujących zajęć, które uczniowie mogą wykonywać w ciągu dnia. Plan dnia jest również dostosowany do różnych poziomów edukacji, a także wieku uczniów.

Poniedziałek jest dniem w którym uczniowie mają pierwszy dzień w szkole. Uczniowie wszystkich poziomów edukacji od podstawowych po licealne mają godzinę oficjalnego powitania, gdzie nauczyciele i uczniowie są poznawani. Następnie uczniowie wszystkich poziomów edukacji mają godzinę lekcyjną poświęconą omówieniu planu dnia. Uczniowie starszych poziomów edukacji mają również godzinę omówienia planu tygodnia.

We wtorek uczniowie wszystkich poziomów edukacji od podstawowych po licealne mają godzinę lekcyjną poświęconą nauce języka polskiego. Po nauce języka polskiego uczniowie wszystkich poziomów edukacji mają godzinę zajęć dla wszystkich uczniów. Uczniowie starszych poziomów edukacji mają również godzinę lekcyjną poświęconą nauce matematyki.

Środa jest dniem, w którym uczniowie wszystkich poziomów edukacji od podstawowych po licealne mają godzinę lekcyjną poświęconą nauce języka angielskiego. Po nauce języka angielskiego uczniowie wszystkich poziomów edukacji mają godzinę zajęć dla wszystkich uczniów. Uczniowie starszych poziomów edukacji mają również godzinę nauki historii.

Czwartek to dzień, w którym uczniowie wszystkich poziomów edukacji od podstawowych po licealne mają godzinę lekcyjną poświęconą nauce języka niemieckiego. Po nauce języka niemieckiego uczniowie wszystkich poziomów edukacji mają godzinę zajęć dla wszystkich uczniów. Uczniowie starszych poziomów edukacji mają również godzinę lekcyjną poświęconą nauce biologii.

Piątek jest dniem, w którym uczni

Masochista 60 - Akademia pana Kleksa

Plan Dnia W Akademii Pana Kleksa. W filmie nie ucierpiał żaden Marek. Nadal sympatycznie się tę "Akademię" nawet ogląda, tylko trochę głupiej. Jak ktoś dawno nie widział to polecam. Chociaż można w sumie też coś innego obejrzeć. Nie będę wam życia układał. Nic nie musicie...

Nauka w Akademii pana Kleksa

Akademia Pana Kleksa 1983 / Film Polski

KACZKA DZIWACZKA HD - PIOSENKI AKADEMIA PANA KLEKSA

Piosenki z Akademii Pana Kleksa

nieWielkie Konflikty - Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość

Po długich studiach w Akademii Pana Kleksa, Adaś Niezgódka jest już dorosły i postanowił znaleźć nową pracę. Zobaczcie, jak poszła jego pierwsza rozmowa kwalifikacyjna. Dla wszystkich tych, którzy kochają Pana Kleksa i jego przygody i dla tych,...