hit tracker

Pojemnik Na Mocz Z Probówką Vacuette


Pojemnik na mocz z probówką Vacuette to jedno z najczęściej stosowanych narzędzi do pobierania i transportu moczu. Jest skonstruowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i wiarygodnych wyników badań laboratoryjnych. Pojemnik składa się z prostokątnego, wytrzymałego pojemnika z twardego plastiku, który zawiera probówkę Vacuette. Comiesięcznie produkowana jest na podstawie surowych materiałów i precyzyjnych obróbek, aby zapewnić trwałość i higienę.

Probówka Vacuette w pojemniku na mocz ma podwójne uszczelnienie, które zapobiega parowaniu i zanieczyszczeniu moczu. Ułatwia przechowywanie i transport moczu w różnych warunkach. Dodatkowo, probówka Vacuette jest wyposażona w oznaczenia pojemności, co pozwala na dokładne zmierzenie ilości moczu.

Pojemnik na mocz z probówką Vacuette jest łatwy w użyciu. Aby go użyć, należy w pierwszej kolejności umyć ręce i przygotować miejsce do pobrania moczu. Następnie należy otworzyć pojemnik i wyjąć probówkę Vacuette. Następnie należy zebrać mocz do probówki Vacuette i zamknąć pojemnik. Pojemnik należy przechowywać w suchym i czystym miejscu do momentu wysłania go do laboratorium.

Krok po kroku: jak używać pojemnika na mocz z probówką Vacuette?

  • Umyj ręce i przygotuj miejsce do pobrania moczu
  • Otwórz pojemnik i wyjmij probówkę Vacuette
  • Zbierz mocz do probówki Vacuette
  • Zamknij pojemnik i przechowuj w suchym i czystym miejscu
  • Wyślij do laboratorium

Pojemnik na mocz z probówką Vacuette jest łatwy w użyciu i skuteczny w zapewnieniu bezpieczeństwa i dokładnych wyników badań laboratoryjnych. Jest to jedno z najlepszych narzędzi do pobierania i transportu moczu i jest szeroko stosowane w laboratoriach na całym świecie.

Urine collection: Instruction for hygenic urine collection with the Urine Monovette®

Pojemnik Na Mocz Z Probówką Vacuette. Instructions to collect urine from a container and urinary catheter using the SARSTEDT urine Monovette® system with or without stabilizers.

/aclk?sa=L&ai=DChcSEwix-6Ctzej-AhWH3bIKHQL0AWsYABABGgJscg&sig=AOD64_3Xr9Ya4DQ11qJUzYreiIqTT-_9cQ&adurl=&ctype=5

Touchless Urine Sampling Kit - Urine Collection Cup with Integrated Transfer Device.

Do you get the right urine test result? Up to 42% of urine specimens are contaminated which leads to incorrect results. Sterile and proper urine collection can reduce this by up to 77% (LaRocco et al. 2016). IVUS Hygienic Urine Sampling Kit is...

MarketLab Demonstrates the V-Monovette Urine Collection System

Watch how the V-Monovette Urine Collection System from MarketLab does the pipetting for you. It's the new way to go from urine collection cup to centrifuge tube in one simple step. The pressurized vacuum technology ensures the most hygienic...

Jak przygotować mocz do badania

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego instruktażu dotyczącego przygotowania moczy do badania. W ALAB laboratoria wprowadziliśmy nowe zestawy do pobierania moczu. Zestaw jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, można go uzyskać w naszym Punkcie Pobrań. Zatem...