hit tracker

Szkoła Podstawowa Nr 1 W Jugowie


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jugowie jest jedną z najstarszych szkół w regionie. Powstała w 1965 roku i jest jedną z najważniejszych placówek edukacyjnych w mieście. Szkoła ma dobrze wyposażone sale lekcyjne, a także pracownie komputerowe, świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną oraz boisko sportowe.

Kadra pedagogiczna szkoły składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy są w stanie zapewnić wysoki poziom edukacji. Do dyspozycji uczniów są także wykwalifikowani wychowawcy szkolni.

Klasy w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jugowie są podzielone na trzy poziomy: podstawowy, gimnazjalny i licealny. Każdy uczeń ma do dyspozycji szeroki wybór zajęć edukacyjnych, w tym języki obce, matematykę, informatykę, historię, biologię i geografię.

Uczniowie mają również możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach szkolnych, w tym festiwalach, wycieczkach i konkursach. Co roku Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jugowie organizuje również imprezy edukacyjne, takie jak warsztaty, konferencje i wykłady.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jugowie ma dobrze wyposażoną kuchnię, w której można zamówić zdrowe i zrównoważone posiłki. W szkole znajdują się również sklepy z artykułami szkolnymi, a także sklep z artykułami sportowymi.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jugowie oferuje również szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych, w tym zajęcia sportowe, kółka zainteresowań i kluby. Uczniowie mogą również skorzystać z pomocy psychologicznej i wsparcia socjalnego.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jugowie jest miejscem, w którym uczniowie mogą zdobywać wiedzę, rozwijać swoje pasje i kształtować swoją przyszłość. Zajęcia szkolne i pozalekcyjne dostarczają uczniom wielu możliwości rozwoju i wsparcia.

Otwarcie nowego boiska w Jugowie

Szkoła Podstawowa Nr 1 W Jugowie. Nowe boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół nr 1 w Jugowie oficjalnie otwarte. Koszt całkowity jego budowy wyniósł 713 tyś. złotych z czego 212 tyś. to dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie | Jugów

Zespol Szkol Nr 1 w Jugowie

MOV0CD

MOV0CC