hit tracker

Test Z Niemieckiego Klasa 7 Rozdział 3


Test z niemieckiego z klasy 7 rozdziału 3 poświęcony jest używaniu czasów czasu przeszłego w języku niemieckim. Uczniowie powinni wiedzieć, jak używać czasu przeszłego w języku niemieckim, i jakie są różnice między czasami przeszłymi w języku niemieckim a czasami przeszłymi w języku angielskim.

Test będzie składał się z pytań dotyczących czasu przeszłego. Uczniowie będą pytani o różnicę między czasem przeszłym a czasem przyszłym, a także o rodzaje czasów przeszłych, które istnieją w języku niemieckim.

Korzystając z testu, uczniowie będą musieli również wykazać się umiejętnością tworzenia zdań w czasie przeszłym. Zadania mogą obejmować tworzenie zdań w czasie przeszłym lub przekształcanie zdań w czasie przeszłym.

Uczniowie będą również pytani o znaczenie słów i zwrotów używanych w języku niemieckim w odniesieniu do czasu przeszłego. Uczniowie będą musieli wykazać się znajomością słów i zwrotów w języku niemieckim.

Test z niemieckiego z klasy 7 rozdziału 3 obejmuje również pytania dotyczące rodzajów czasów przeszłych w języku niemieckim, w tym Perfekt, Präteritum i Plusquamperfekt. Uczniowie będą musieli wykazać się znajomością różnic między tymi trzema rodzajami czasu przeszłego.

Uczniowie będą również pytani o przekształcanie zdań w czasie przeszłym i o używanie odpowiednich czasów w zdaniach, w których występują dwa czasy. Uczniowie będą musieli wykazać się znajomością czasów czasu przeszłego i zastosowania ich w odpowiednich sytuacjach.

Na koniec testu uczniowie będą wymagani do wykonania zadań związanych z zastosowaniem czasów czasu przeszłego w języku niemieckim. Uczniowie będą wymagani do wykonania zadań w czasie przeszłym, takich jak tworzenie zdań, przeks

Nie lubisz NAUKI - Ten film jest dla Ciebie!

Test Z Niemieckiego Klasa 7 Rozdział 3. Twitch: twitch.tv/tysiologia Instagram: instagram.com/tysiologia/ Jak uczyć się szybko i skutecznie? Jak zapamiętać cały materiał? Jakie techniki pomogą Ci zapamiętać daty, liczby lub wzory? Jak nie spędzać długich godzin nad książkami i mieć...

Test z niemieckiego Kontakte | Testy Język niemiecki | Docsity

klasa 7 - test 1(j. niemiecki) - Białkowski Piotr - udzielone 3 - Pobierz  pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Pilne Sprawdzian z Niemieckiego – zadania, ściągi i testy – Zapytaj.onet.pl

Source: zapytaj.onet.pl

Magnet 2 - Test 1 | PDF

Source: scribd.com

Kapitel 3 - praca klasowa - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

klasa 7 - test 1(j. niemiecki) - Bluz Aleksandra - udzielone odpowiedzi 3 -  Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

klasa 7 - test 1(j. niemiecki) - Matuszczak Jakub - udzielone odpowiedzi 3  - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

TEST J. Niemiecki | PDF

Source: scribd.com

TEST MAGNET 3 DZIAŁ 3 NIEMIECKI - Zapytaj.onet.pl -

Source: zapytaj.onet.pl

Ma ktoś test z niemieckiego Magnet 1 dział 3 vati mutti... bo mam tylko gr  a – zadania, ściągi i testy – Zapytaj.onet.pl

Source: zapytaj.onet.pl

test z niemieckiego Kapitel 1 KONTRAKTE KLASA 7 - Brainly.pl

Source: brainly.pl

Kompett plus 3 Test rozdziałowy Kapitel 2 wersja B - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Kompett plus 3 Test rozdziałowy Kapitel 1 wersja A - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

JAK ZNALEŹĆ WIĘKSZOŚĆ SPRAWDZIANÓW W INTERNECIE

Godziny po niemiecku

Godziny po niemiecku Czas w języku niemieckim Cyfry w niemieckim - youtube.com/watch?v=qsMOk2zVK-o

Język niemiecki - Odmiana czasowników regularnych

Widolekcja opisuje przykłady odmiany czasowników regularnych w czasie teraźniejszym. Ćwiczenia do tej lekcji do pobrania w formie pdf na gerti.pl/odmiana-czasownikow-regularnych