hit tracker

Turbo Jaki Był Ten Dzień Tekst


Turbo Jaki Był Ten Dzień Tekst jest piosenką utrzymaną w stylu polskiego rocka. Tekst opowiada o codziennym życiu człowieka, o jego radościach i smutkach. Piosenka ta jest idealna, aby podkreślić nasze codzienne zmagania z życiem.

Tekst zaczyna się od słów: "Jaki był ten dzień, który wczoraj miałem". Słowa te wyrażają nasze emocje w codziennym życiu, kiedy mamy wiele obowiązków, które musimy wykonać.

Kolejne zwrotki piosenki opisują różne sytuacje z naszego życia. Podkreślają one, że wszystko w naszym życiu ma swój czas i miejsce.

Na koniec piosenki słyszymy zakończenie: "Gdzie jestem, nie wiem, jak długo tak będzie, ale to, co jestem, jestem dzisiaj". Słowa te ukazują, że w naszych codziennych zmaganiach zawsze możemy odnaleźć swoje miejsce.

Turbo Jaki Był Ten Dzień Tekst to piosenka, która wyraża wszystkie emocje, radości i smutki, które towarzyszą nam każdego dnia. Słowa te wskazują, że wszystko ma swój czas i miejsce, i że zawsze możemy odnaleźć swoje miejsce w codziennym życiu.

Zoja Gawronkiewicz - Jaki był ten dzień (Turbo)

Turbo Jaki Był Ten Dzień Tekst. Warsztaty wokalne Just Cover It Warszawa 2017 justcoverit.pl Gitara/Mix: Hubert Charków facebook.com/thehjub Tekst: Późno już, otwiera się noc. Sen podchodzi do drzwi na palcach jak kot Nadchodzi czas, ucieczki na out Gdy kolejny mój dzień...

Turbo - Jaki był ten dzień (tekst) - YouTube

TRUBO-Jaki był ten dzień - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: docer.pl

Zoja Gawronkiewicz - Jaki był ten dzień (Turbo) - YouTube

Source: youtube.com

Turbo - Smak ciszy - YouTube

Source: YouTube

TURBO - Jaki był ten dzień - ukulele tutorial - YouTube

Source: youtube.com

Jaki był ten dzień tekst

Source: kuswietosci.pl

VOX EREMI - Jaki był ten dzień - płyta GŁOS PUSTYNI - OFFICIAL - TEKST -  YouTube

Source: youtube.com

TURBO - Jaki był ten dzień? (VIDEO) - YouTube

Source: youtube.com

Jaki był ten dzień tekst

Source: kuswietosci.pl

Turbo 40th Anniversary Greatest Hits 2CD 13397004937 - Sklepy, Opinie, Ceny  w Allegro.pl

Source: Allegro

🌜JAKI BYŁ TEN DZIEŃ🌛Polska piosenka wszech czasów na gitarze!🎸 - YouTube

Source: youtube.com

Turbo - Jaki był ten dzień (tekst)

Turbo - Jaki był ten dzień

Druga płyta "Smak ciszy" - muzyka trochę bardziej "dojrzała" ale podobnie jak poprzedniczka wyjątkowo klimatyczna. Strona zespołu: turbo.art.pl/

TURBO - JAKI BYŁ TEN DZIEŃ - DZIERŻNO 20 VI 2014 [HD]

Luke "Rock'n'Roll Entertainment" przedstawia: Turbo - Jaki Był Ten Dzień - 20.06.2014 Dzierżno k. Gliwic Zlot Motocyklowy WooeReMka facebook.com/Luke1916/