hit tracker

Tytus Romek I Atomek Księga 1


Tytus Romek I Atomek Księga 1 to pierwszy tom z serii książek dla dzieci napisanych i ilustrowanych przez Janusza Christy. Książka opowiada o dwóch przyjaciołach, Tytusie Romeku i Atomku, którzy wyruszają w podróż do tajemniczego świata. Podczas swojej podróży przez dziwne i niezwykłe miejsca, Tytus i Atom spotykają różne ciekawe postacie, które pomagają im w ich wyprawie. Książka jest zabawna i zabawnie ilustrowana, a dzieci uwielbiają przygody, które Tytus i Atom odkrywają, gdy są razem.

Książka ma 96 stron i jest dostępna w wielu językach, w tym w języku polskim. Tekst jest napisany w przystępny i czytelny sposób, a ilustracje są żywe i kolorowe. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5-9 lat, ale jej treść jest atrakcyjna dla starszych czytelników. Książka jest dobrym wyborem dla rodzin, które chcą wspólnie spędzić czas i czytać ciekawe historie.

Książka ma również swoją stronę internetową, na której można zdobyć dodatkowe informacje na temat postaci i miejsc, które Tytus i Atom odwiedzili w swojej podróży. Strona zawiera również informacje na temat innych książek z tej serii, w tym Tytus Romek i Atomek Księga 2 i Tytus Romek i Atomek Księga 3. Dodatkowo, strona zawiera informacje o wydarzeniach i innych promocjach związanych z książką.

Książka Tytus Romek I Atomek Księga 1 jest dostępna w księgarniach, bibliotekach oraz sklepach internetowych. Można ją również kupić na stronie internetowej wydawnictwa, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat książki i jej autora. Warto również odwiedzić stronę internetową autora, gdzie można zapoznać się z jego innymi pracami i zobaczyć filmiki dotyczące jego twórczości.

Książka Tytus Romek I Atomek Księga 1 oferuje nam niezapomnianą przygodę. Jest to idealna pozycja dla dzieci w wieku 5-9 lat, które uwielbiają czytać ciekawe historie. Książka jest łatwa w czytaniu i ma wspaniałe ilustracje

Tytus, Romek i A'Tomek - demko w AGS

Tytus Romek I Atomek Księga 1. Postacie z komiksu "Tytus, Romek i A'Tomek".

14794471823014441564

Tytus, Romek i A'Tomek - 1. Narodziny Tytusa

Pierwszy z dwóch odcinków serialu animowanego o Tytusie, Romku i A'Tomku, które powstały w latach 1989-1990. O ich istnieniu przeczytałam gdzieś przypadkiem i po długim kopaniu w otchłani wujka google, udało się je znaleźć. Z uwagi na ich...

Tytus Romek i Atomek Księga 1/1

Tytus Romek i Atomek Księga 1/1 [email protected]

tytus romek i atomek księga 1

]tytus romek i atomek